17 січня 2019 року  на базі   Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської державної районної державної адміністрації  проведене засідання круглого столу для батьків на тему: «Моя особлива дитина», у якому взяли участь близько тридцяти батьків.

     Директор ІРЦ Т.Кизенко ознайомила присутніх із сучасними напрямками та формами здобуття освіти дітьми з особливими освітніми потребами,  основними функціями та завданнями новоствореної установи щодо надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям, познайомила із педагогами-спеціалістами, які працюють у Інклюзивно-ресурсному центрі, графіком та режимом роботи. Наголосила на тому, що  центр оснащений спеціальними засобами корекції, зокрема предметно-ігровим і розвивально-корекційним обладнанням для надання послуг дітям  від 2 до 18 років. Акцентувала увагу на те, що за допомогою можуть звернутися не тільки дітки та їхні батьки з будь-якими питаннями, а й педагоги, адже багато дітей із особливими освітніми потребами відвідують  заклади освіти.

      Батьки узяли активну участь в обговоренні повчального мультфільму про дітей з ООП, наявними проблемами в спілкуванні з однолітками.

     Учитель-дефектолог Григор’єва О. розповіла про сучасну  систему комплексної допомоги дітям з особливими освітніми потребами. Учитель-реабілітолог Красій О.  – про вплив рухової активності на загальний розвиток дитини з особливими освітніми потребами. Учитель-логопед Смілик О.  ознайомила  батьків з етапами мовленнєвого розвитку дитини, віковими особливостями та вплив дрібної моторики на мовленнєвий розвиток дитини.

     Своєрідний підсумок підвела практичний психолог Іванова Ю., розповівши про особливості емоційно-вольової сфери дитини, провела анкетування,  запропонувала батьками вирішити практичні завдання : «Правила для дитини»,  «Три шляхи виховання». А завершили засідання релаксаційною вправою «Я- хороша мама (батько), тому що..».

01 05

01 06

01 07

01 08

01 09