05 лютого 2019 року на базі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Радіка Руднєва відбулося районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Особливості психологічного супроводу учнів Нової української школи». У засіданні взяли участь директор Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Тамара Кизенко, методист районного методичного кабінету Людмила Рибкіна.

02 06

     Соціальний педагог Путивльського НВО Інна Голубкова ознайомила  з «Алгоритмом дій психологічної служби в умовах Нової української школи» та наголосила на важливості здорової психологічної взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу як  головної місії психологічної служби в контексті Нової української школи.

02 07

     Практичний  психолог Інклюзивно-ресурсного центру  Олена  Мовлянова провела тренінгове заняття «Конфліктні ситуації в роботі учителя та шляхи їх подолання». Учасники заходу розв’язували можливі конфліктні ситуації у шкільному середовищі, та визначали шляхи їх попередження з метою створення сприятливого психологічного клімату в умовах НУШ.

 02 08

Практичний психолог Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Радіка Руднєва Наталія Савченко  провела практичне заняття «Формування позитивних життєвих цілей» для попередження стану професійного вигорання педагогів. Наталія Миколаївна розповіла про те, що професійне вигорання – це синдром, що розвивається на фоні хронічного професійного стресу і надала рекомендації щодо профілактики даної проблеми.

02 09

     Також була проведена інструктивно-методична нарада, на якій обговорено вимоги до ведення ділової документації психологічної служби. Директор Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Тамара Кизенко запросила до  співпраці психологічну службу району з ІРЦ, докладно зупинилась на алгоритмі написання психолого-педагогічних характеристик учнів з особливими освітніми потребами, які будуть проходити комплексну оцінку.

02 10

     Методист РМК Людмила Рибкіна акцентувала увагу на проведенні широкої просвітницької роботи з профілактики булінгу серед учасників освітнього процесу.

02 11

     Завершилась нарада виступом соціального педагога Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені Г.Я. Базими Ольги Голуб «Форми проведення профілактичної роботи у школі з питань запобігання торгівлі людьми».

02 12