14 лютого 2019 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва за ініціативою працівників Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації відбулося районне методичне об’єднання  учителів-логопедів закладів дошкільної, загальної середньої освіти та ІРЦ.

     Учасники методичного об’єднання обговорили теоретичні та практичні аспекти роботи логопедичної служби, поділилися досвідом роботи з питань наступності та співпраці дошкільних та закладів загальної середньої освіти по роботі з дітьми, які мають порушення мовлення.

     Учитель-логопед Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва ЮЛІЯ ГУДІМОВА провела показове відкрите логопедичне заняття, в обговоренні якого  взяли активну участь колеги-логопеди.

02 33

     Голова районного методичного об’єднання учителів –логопедів ОЛЕНА ГРИГОР’ЄВА  розповіла про наступність у роботі дошкільного закладу і школи, особливості роботи логопеда зі школярами та дошкільнятами.

     Своєрідний підсумок підвела директор Інклюзивно-ресурсного центру ТАМАРА КИЗЕНКО, відзначивши професіоналізм та відданість своїй справі   учителів-логопедів міста. Також були обговорені шляхи вдосконалення співпраці між закладами освіти з питань надання корекційної допомоги дітям з порушенням мовлення.

02 34

02 35