Традиційна серпнева конференція освітян Путивльського району з дотриманням вимог карантину відбулася 28.08.2020 року в Центрі позашкільної роботи.

На порядку денному було розглянуто питання щодо підсумків роботи освітянської галузі району за 2019-2020 навчальний рік та завдань на новий навчальний рік, про організацію освітнього середовища в закладах освіти в сучасних умовах, про організацію роботи в закладах освіти в умовах карантину тощо.

Директор Інклюзивно-ресурсного центру Тамара Кизенко ознайомила присутніх з результатами  та пріоритетними напрямками роботи установи, яка працює уже третій рік, послугами, які надають спеціалісти Центру, та запросила до плідної співпраці заклади дошкільної та загальної середньої освіти з метою раннього виявлення дітей з ООП.

1809206

На конференції були відзначені грамотою Департаменту освіти і науки Сумської області ОльгаСмілик, учитель-логопедІнклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації, грамотою відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації  Юлія Іванова та Олена Мовлянова, практичні психологи Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації.

1809207