З метою удосконалення рівня професійної компетентності педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, 8 жовтня 2020 року  на базі Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації відбувся семінар-практикум за участю заступників директорів закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради та фахівців Інклюзивно-ресурсного центру.

121020201

Перед учасниками семінару виступила директор Інклюзивно-ресурсного центру Тамара Кизенко, яка надала практичні поради з організації навчання дітей з особливими освітніми потребами. Акцентувала увагу заступників директорів, як голів шкільних команд психолого-педагогічного супроводу, на алгоритмі складання основного документу з освітньої траєкторії дитини з ООП – Індивідуальній програмі розвитку.

Обговорили вимоги до ведення документації асистентом вчителя інклюзивного класу.

121020202

 

Учитель-дефектолог Олена Григор’єва надала приклади заповнення розділів ІПР.

 У ході засідання було надано відповіді на багаточисельні запитання учасників заходу щодо організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти. Корисні матеріали розміщенні на сторінці Інклюзивно-ресурсного центру на сайті  відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації.

Семінар-практикум пройшов у творчій атмосфері, усі колеги плідно й ефективно працювали як у теоретичному блоці, так і в практичній частині. Проведення таких методичних заходів сприяє обміну досвідом серед педагогів, підвищенню їх фахової майстерності та популяризації педагогічних здобутків.