У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.

    Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть  у звичному форматі пройти пробне ЗНО: попрацювати з тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії ЗНО 2020 року,  попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час.

      Нові дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде повідомлено додатково.

 

Лист про перенесення дат пробне ЗНО 2020

      26 березня т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла про закінчення навчального року, роботу шкіл в період карантину та проведення ЗНО і вступної кампанії у 2020 році.

      Переглянути вебінар можна за цим посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=SEC8xlJYCeI&feature=youtu.be

    Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25.03.2020 року.

   Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну. Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Детальну інформацію про це буде оприлюднено на сайті МОН 26.03.2020.

   У відповідь на це рішення МОН рекомендувало закладам освіти:

 • відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо;
 • не направляти здобувачів освіти та співробітників закладів до країн з високим ступенем ризику зараження;
 • інформувати здобувачів освіти та співробітників закладів щодо того, як запобігти поширенню хвороби, та дій у випадку захворювання;
 • розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідеміологічної ситуації;
 • розробити заходи щодо часткового переведення працівників на дистанційну роботу;
 • забезпечити профілактичні заходи, які попередять масове розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій;
 • виділити у гуртожитках закладів профтеху, фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти місця для ізоляції здобувачів освіти з ознаками гострих респіраторних захворювань;
 • виконувати рішення тимчасових обласних протиепідеміологічних комісій;
 • обмежити проведення запланованих нарад, перевірок, експертиз до нормалізації епідеміологічної ситуації.

   19.03.2020 методисти районного методичного кабінету взяли участь у регіональному вебінарі, проведеного фахівцями Сумськогообласногоінститутупіслядипломноїпедагогічноїосвіти «Неперервнаосвітаучнів, вихованців у віддаленомурежимі (під час карантиннихзаходів)».

     Мета заходу – мобільне інформування педагогів області щодо можливостей реалізації змісту освіти під час карантинних заходів  (виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154 щодо запровадження карантину в закладах освіти) та роботи у віддаленому режимі.

      Під час вебінару за тематичними напрямами з доповідями виступили методисти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО.

          За результатами 3-х годинного вебінару методисти отримали оперативні дані, актуальні настанови, корисну інформацію.

 1. З 13.03 по 03.04.2020 року в закладах загальної середньої освіти району призупинено освітній процес. Ми РЕКОМЕНДУЄМО продовжити навчання школярів, використовуючи технологію дистанційного навчання.
 2. Вивчення програмового матеріалу за технологією дистанційного навчання учитель може здійснювати у  таких формах:

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ 13 березня 2020 року підписав Закон України «Про повну загальну середню освіту», що визначає правові, організаційні та економічні засади функціонування і розвитку системи загальної середньої освіти. Документ прийнятий Верховною Радою IX скликання 16 січня 2020 року підтримали 327 народних депутатів

   Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Вікторія САХАРОВА, методисти районного методичного кабінету Світлана БРЯНЦЕВА і Олена БИКОВА13 березня 2020 року взяли участь у відеоселекторній нараді, яку проводив Департамент освіти і науки Сумської ОДА з питань забезпечення проведення навчальних занять з учнями під час запровадження карантину в закладах освіти.

     УВАГА!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

       Звертаємо увагу керівників закладів освіти Путивльського району: із 12 березня до 03 квітня 2020 року запроваджено карантин для всіх закладів освіти.

     Вищезазначене регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»листом Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154, протоколом № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки  та надзвичайних ситуацій.

       Терміни карантину можуть змінюватися залежно від епідеміологічної ситуації в Україні.

  05 березня 2020 року викладачами Сумського ОІППО була організована зустріч з Корнієнко Мариною Михайлівною, співавтором підручників для Новоїукраїнської школи «Я досліджую світ» та підручників з інформатики за темами «Інформатична та технологічна складова курсу «Я досліджую світ».

  05 березня 2020 року учні 10 класу Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г. Я. Базими взяли участь у міжнародному проєкті «FutureEnglish».

     03 березня 2020 року на базі Путивльської спеціалізованої мистецької школи-інтернату відбувся методичний порадник «Внутрішня система забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти» для керівників закладів освіти Путивльського району та Новослобідської ОТГ, у якому взяли участь завідувач  і методисти районного методичного кабінету.

    03 березня 2020 року на базі Путивльської спеціалізованої мистецької школи-інтернат відбулась нарада керівників закладів освіти Путивльського району.

         04 березня 2020 року за ініціативи  Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  стартувала районна спартакіада  серед членів Профспілки закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путивльського району змаганнями з плавання та стрільбиз пневматичної гвинтівки. У змаганнях узяли участь команди  із 15 закладів та установ освіти Путивльського району.

         12 лютого 2020 року на базі Путивльського начально-виховного об’єднання відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти «Розвиток лінгвістичних та соціокультурних компетентностей учнів 5-9 класів засобами інтернет середовища»

        11 лютого 2020 року тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Вікторія САХАРОВА  взяла участь у нараді з міністеркою освіти і науки України Ганною Новосад «Освітня реформа на Сумщині: підсумки 2019. Плани на 2020 рік», яка проходила в Департаменті освіти і науки Сумської ОДА.

1202202

           Згідно з планом роботи районного методичного кабінету Путивльської районної державної адміністрації 5 лютого 2020 року на базі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва відбувся семінар вчителів суспільних дисциплін з теми «Інтеграційний підхід до викладання суспільних предметів».

          05 лютого 2020 року в Путивльській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів фізики, астрономії.

             Районний методичний кабінет вітає учителя Путивльської спеціалізованої мистецької школи-інтернату ОЛЕСЮ ЮРІЇВНУ ДЕНИСЕНКО з зайнятим ІІ місцем у фінальному етапі регіонального туру  Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" у номінації "образотворче мистецтво".

                   Найважливіше конкурсне випробування  - це проведення уроку, з яким Олеся Юріївна справилася прекрасно, продемонструвавши високу педагогічну майстерність, професіоналізм, творчість та оригінальність. Нехай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці!

               Бажаємо міцного здоров'я, щастя, особистого та професійного зростання, невичерпної енергії та оптимізму!        

 030220

           10 січня 2020 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г. Я. Базими було проведено семінар для директорів, завідувачів і їх заступників закладів освіти району.