Забезпечення неперервності здобуття людиною освіти є можливим за умови реалізації принципів перспективності і наступності між суміжними ланками освіти, зокрема дошкільною і початковою.

         Чи варто боятися аудиту? Варто боятися аудиту, коли не зрозуміло, яким чином і за якими вимогами він відбувається.

             21 січня  2020 року відбулась звітно-виборча конференція Путивльської районної організації  профспілок  працівників освіти і науки України. Для участі у конференції прибули 49 делегатів із 22 первинних профспілкових організацій Путивльського району та Новослобідської сільської ради.

10 січня 2020 року в залі Путивльського районного центру позашкільної роботи відбулась традиційна новорічно-різдвяна зустріч,

        16 жовтня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Путивльського району на тему «Самоосвітня діяльність педагога як головний чинник його професійного росту».

         Як театр починається з гардеробу, так школа починається з уроку. Від уроку залежить усе: культура, доброзичливість у взаєминах між учнями, вчителями і батьками.

          Відповідно до статті 51 Закону України «Про освіту», пунктів 5,7 Положення про сертифікацію педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1190, наказу Міністерства освіти і науки України від 26.12.2019 № 1634 «Про деякі питання проведення сертифікації в 2020 році» у поточному році здійснюється сертифікація учителів початкових класів.

           26 грудня 2019 року в Путивльському Центрі позашкільної роботи за ініціативи Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти  і науки України  відбулося новорічне свято для дітей працівників освітянської галузі Путивльського району.

18 грудня 2019 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва відбулось методичне об’єднання вчителів 3-4 класів

Атестаційний період — надзвичайно важливий етап діяльності педагога.

11 грудня 2019 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Г. Я. Базими відбулося методичне обєднання вчителів англійської мови

У дошкільному віці відбувається збагачення і порядкування чуттєвого досвіду дитини, оволодіння специфічними формами сприймання і мислення, бурхливий розвиток уяви, формування довільної уваги і пам'яті.

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 07.12.2018 № 789-ОД "Про підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів області у 2019 році" 21-23 жовтня 2019 року у  Путивльській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради відбулися курси за вибором для педагогів району за темою «Технологія реалізації інклюзивної освіти».

9 жовтня 2019 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Радіка Руднєва відбувся семінар-практикум для вихователів групи продовженого дня з теми «Розвиток творчого потенціалу особистості засобами новітніх технологій  в умовах групи продовженого дня».

Учасники семінару розглянули новітні технології, які можна застосовувати у групі продовженого дня з метою розвитку творчого потенціалу молодшого школяра.

Методистом районного методичного кабінету Оленою Биковою були продемонстровані вправи та дидактичні ігри з розвитку творчого мислення та уяви «Асоціації», «Завершіть історію», «Незвичайні предмети», «Фантастичні тварини», «Письменник», «Перетворення», «Апельсин» та інші.

Педагоги обмінялися думками. Всім учасникам семінару були надані методичні рекомендації.

Методист з початкової освіти                                         Олена БИКОВА

111020191

У Путивльському районі визначено найкращий кабінет початкових класів у 2019 році.

28122019

08012019

      Традиційно у вересні в закладах освіти Путивльського району з нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації спорту й утвердження здорового способу життя  було проведено Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень.

09 14

30 серпня 2019 року відбулась районна педагогічна конференція, на якій були підведені підсумки роботи освітньої галузі Путивльського району за 2018-2019 навчальний рік та визначені завдання на 2019-2020 навчальний рік.

       Нині змінилися не тільки вимоги до якості освіти, а й виникла потреба впровадження у зміст освіти європейського виміру, спрямування його на інтеграцію до світових та європейських стандартів. А тому перед освітянами, науковцями стоїть нелегке завдання – пошук ефективних механізмів проходження всіх етапів навчання.