Протягом лютого-березня 2019 року третій рік поспіль проводились районні змагання  з 5 видів спорту: плавання, стрільба з пневматичної гвинтівки, настільний теніс, шахи, волейбол  у залік районної спартакіади серед працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Путивльського району, у тому числі й трьох шкіл Новослобідської сільської ради, усього взяли участь у  спартакіаді профспілчани-спортсмени з 16 закладів та установ. Ініціатором та організатором змагань стала Путивльська районна організація профспілки працівників освіти.

     12  та 14 березня 2019 року у спорткомплексі Сумського державного університету відбулися  обласні змагання з настільного тенісу серед чоловіків  та жінок - членів профспілки працівників освіти і науки України Сумської області.

    У напруженій боротьбі вибороли  ІІІ місце учитель математики Путивльської школи-інтернату  СТРИЖАК СЕРГІЙ та БОЖОК ЛЮДМИЛА, учитель початкових класів Князівського НВК Новослобідської сільської ради  Путивльського району.

      Вітаємо з перемогою та бажаємо  СТРИЖАКУ СЕРГІЮ гідно представити команду Сумської області  у Всеукраїнських змаганнях.

     10 квітня відбулося підсумкове засідання районного методичного об’єднання учителів географії. В ході засідання були опрацьовані методичні рекомендації щодо підготовки і проведення державної підсумкової атестації, технології розв’язування географічних задач.  Були обговорені питання перспективи самоосвітньої діяльності та підготовки навчальних кабінетів до нового навчального року. Велика увага приділялася реалізації наскрізних змістових ліній та освітніх компетентностей у шкільній географії.

27 лютого 2019 року на базі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва проводився районний семінар вчителів трудового навчання «Творча художньо-технічна діяльність учнів засобами сучасних технологій».

     27 березня 2019 року за ініціативи  Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  фінішувала районна спартакіада  серед членів Профспілки закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путильського району змаганнями з  настільного тенісу на базі Путивльського коледжу СНАУ.

     27 березня 2019 року на базі Путивльського коледжу СНАУ за ініціативи  Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  відбулися  змагання з  шахів у залік  районної спартакіади  серед членів Профспілки закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путильського району.

Патріотизм – серцевина людини,

основа її активної позиції.

                        В.О.Сухомлинський

     27 березня 2019 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім.Г.Я.Базими відбулось засідання районного методичного об’єднання вихователів групи продовженого дня «Формування національної гідності та самосвідомості молодших школярів».

     23 березня 2019 року в м. Харкові завершився ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, у якому взяли участь 155 учнів 8-х – 11-х класів з усіх регіонів України.

     Від Сумської області 8 клас представляла Пальоха Анастасія, учениця 7 класу Путивльського навчально–виховного об'єднання. За спільним рішенням оргкомітету та журі її визначено переможцем та вручено диплом ІІ ступеня. Доречи, Настю вітали і як наймолодшу учасницю олімпіади.

     21 березня відбувся шаховий турнір в залік XXVII шкільної районної спартакіади. У ньому взяли участь 14 учнів із п’яти шкіл (Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва (дві команди), Путивльська ЗОШ № 2 ім. Г.Я.Базими, Путивльське НВО, Мазівський НВК, Рев’якинська ЗОШ І-ІІ ст.).

    14  березня 2019 року у спорткомплексі Сумського державного університету відбулися  обласні змагання з настільного тенісу серед жінок - членів профспілки працівників освіти і науки України Сумської області.

       12  березня 2019 року у спорткомплексі Сумського державного університету відбулися  обласні змагання з настільного тенісу серед чоловіків - членів профспілки працівників освіти і науки України Сумської області.

      У напруженій боротьбі виборов ІІІ місце учитель математики Путивльської школи-інтернату  СТРИЖАК СЕРГІЙ.

03 21

03 20

     27 лютого 2019 року за ініціативи  Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  стартувала районна спартакіада  серед членів Профспілки закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путильського району змаганнями з плавання та стрільби з пневматичної гвинтівки. У змаганнях узяли участь команди  із 14 закладів та установ освіти Путивльського району.

     13 лютого 2019 року на базі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім.Радіка Руднєва відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів суспільних дисциплін «Вивчення історії рідного краю як одна з форм національно-патріотичного виховання  підростаючого покоління».

     27 лютого відбулися останні змагання з футзалу (хлопці 10-11 класу) в рамках XXVII районної шкільної спартакіади. Сьогодні переможцем вже в котре стала команда Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими.

     Таким чином, за підсумками чотирьох турнірів загальнокомандну перемогу в іграх з футзалу в залік XXVII районної шкільної спартакіади одержала команда Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими – три перемоги з чотирьої змагань різновікових груп.

     13 лютого пройшла друга гра з футзалу в рамках XXVII шкільної районної спартакіади. У турнірі зустрілися команди учнів 6-7 класів Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва, Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими та Путивльської ЗОШ-інтернат І-ІІ ст.

06 січня відбулася дружня зустріч у змаганнях з футзалу команд молодшої шкільної групи Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва та Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими. Незважаючи на високу активність гравців обох команд, перемогу одержали юні футболісти Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва.

     В рамках XXVІІ районних спортивних ігор серед школярів 30 січня відбувся турнір з волейболу серед команд закладів загальної середньої освіти. У змаганнях взяли участь команди Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва (хлопці), Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими (хлопці), Путивльського НВО (2 команди: хлопці та дівчата), Стрільниківського НВК (хлопці). Не зважаючи на те, що команда дівчат була лише одна, вона достойно вистояла проти хлопців.

     01 1930 січня у Путивльській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання учителів хімії та біології. Учасники семінару прослухали методичний дайджест «Сучасні технології навчання», основною метою якого було опрацювання освітніх інновації та їх загальної характеристики.  В атмосфері творчого співробітництва учителі взяли участь у методичній естафеті «Корекційна робота на уроках хімії та біології як необхідна умова підвищення рівня знань, умінь, навичок, досвіду учнів», в рамках якої ділилися власним досвідом щодо удосконалення засобів і методів корекційної роботи на уроках хімії та біології. Також, були опрацьовані документи МОН України з проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у цьому навчальному році.