Започаткована Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України акція «Нові стандарти – нова школа» дала змогу обмінятися досвідом роботи, обговорити нагальні проблеми освітянам Путивльського району Сумської області та Городнянського району Чернігівської області.

Акція «Нові стандарти – нова школа»

У зустрічі, яка відбулася 17 серпня 2012 року, узяли участь Євтушенко Р.І., головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Ніколаєва Л.Д., головний спеціаліст відділу соціального розвитку та захисту дітей управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Шконда Л.О., начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації, Чернякова Т.М., заступник начальника відділу освіти, Сахно О.І., завідуюча райметодкабінетом, директори навчальних закладів Путивльського району. Делегацію Городнянського району очолив начальник відділу освіти Денисенко Ю.В.

 Під час проведення акції освітяни Путивльщини поділилися своїми напрацюваннями з упровадження нових Державних стандартів у початковій школі, використання й застосування інформаційно – комп'ютерних технологій у навчальних закладах району, з організації експериментальної та науково – дослідної роботи вчителів та учнів.

Чернігівчани розповіли про систему підготовки вчителів початкових класів до реалізації нових навчальних програм.

Відвідавши шість навчальних закладів району, колеги відмітили, що загальноосвітні навчальні заклади готові до впровадження Державного стандарту загальної середньої освіти, Базового компоненту дошкільної освіти, роботи за новими підручниками та програмами.

Акція «Нові стандарти – нова школа»

У Новослобідському навчально-виховному комплексі гості ознайомилися із досвідом використання інформаційно – комунікаційних технологій для підвищення ефективності уроку, підготовки до впровадження з 01.09.2013 року навчального предмету «Сходинки до інформатики».

Про здійснення безперервної освіти в умовах малокомплектного навчального закладу розповіли педагоги Князівського навчально-виховного комплексу.

Акція «Нові стандарти – нова школа»

Під час відвідування Путивльського дошкільного навчального закладу № 1 «Горобинка» Путивльської міської ради гості ознайомились зі створеним у закладі належним освітнім розвивальним середовищем, простором, у якому перебуває, живе, діє та радіє дитина.

Досвідом роботи з використання проектної технології в навчально-виховному процесі поділились із гостями вчителі Путивльської загальноосвітньої школи І-Ш ст. № 2. Вони презентували проекти, підготовлені учнями протягом навчального року: «Поет і композитор Путивльщини Григорій Ланін», «Обереги пам'яті", «Місто без сміття», «Відлуння Великої Вітчизняної війни», «Путивль. Література. Життя».

Акція «Нові стандарти – нова школа»

Директор Путивльської загальноосвітньої школи І-Ш ст. № 1 Корнєва Т.П. та заступник директора з початкових класів Хрущова С.М. познайомили гостей із системою роботи щодо підготовки педагогів до реалізації нових навчальних програм для 1 класу, експериментальною роботою вчителів початкових класів як одного з напрямків роботи педагогів із підвищення фахової та професійної компетентності.

Акція «Нові стандарти – нова школа»

Директор Путивльського центру позашкільної роботи Чупрун О.Г. розповіла про організацію роботи позашкільного навчального закладу зі здібними та творчообдарованими дітьми в умовах сільського району.

Під час зустрічі гості відвідали народний музей Радика Руднєва Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1, народний музей історії села Новослобідського навчально-виховного комплексу та зразковий музей історії освіти Путивльщини Центру позашкільної освіти.

Акція «Нові стандарти – нова школа»

За круглим столом були підведені підсумки акції.

Позитивні враження, підйом і натхнення від спілкування, бажання працювати ще краще, щира вдячність Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України – це результат зустрічі в рамках Всеукраїнської акції напередодні старту нової школи.