im001

12 грудня у Путивльській ЗОШ – інтернат І – ІІ ступенів відбувся семінар – практикум заступників директорів з навчально - виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району з теми «Здійснення контролю за рівнем навчальних досягнень учнів – одна із форм виявлення здібних та обдарованих учнів».

У ході семінару присутні ознайомилися із видами, формами та напрямками внутрішньошкільного контролю за роботою педагогів з обдарованими школярами, особливостями психологічного супроводу таких учнів, досвідом роботи заступника директора з навчальної роботи Путивльської ЗОШ – інтернат Карпця С.О. з цього питання, обмінялися своїм.

Із задоволенням присутні працювали на тренінгу, який провела психолог закладу Васильєва Л.М., відвідали шкільний музей С.А. Ковпака (завідуюча музею Кооптіна І.А., учитель історії).

При підведенні підсумків роботи присутні відмітили якість та результативність роботи педагогічного колективу навчального закладу в напрямку виявлення та організації роботи зі здібними та обдарованими учнями.