newpr

27 січня 2017 року на базі Руднєвського НВК відбулося чергове засідання районного семінару-практикуму учителів 1-х класів з теми «Роль уроків з розвитку мовлення молодших школярів для розвитку їх комунікативної компетентності». У роботі семінару участь узяли учителі із 14 навчальних закладів району.

До уваги присутніх було запропоновано відкритий урок у 1-му класі (учитель Ващенко В.В.), виставку творчих доробків учителя. Педагоги узяли активну участь у тренінгу «Роль уроків з розвитку мовлення молодших школярів для розвитку їх комунікативної компетентності», який провела завідуюча райметодкабінетом Сахно О.І., обговорили урок, переглянули відеопрезентації: «Технологія «Щоденні 5. (Робота зі словами)» та фрагменти запису вебінару «Компетентнісні завдання з розвитку мовлення в початковій школі» Пристінської М., заступника директора НВК «Новопечерська школа» та розробили фрагменти уроків з розвитку мовлення в 1 класі.

newpr2

newpr3

newpr4

Під час семінару присутні активно обговорювали тему зустрічі та ділилися власним досвідом роботи з цього питання під час проведення методичного ярмарку ідей та відмітили ефективність уроку Ващенко В.В., що проведений у класі із малою кількістю учнів.

Із матеріалами семінару можна дізнатися у розділі «Педагогам. Учителям початкових класів».

Відеозаписи можна переглянути за посиланнями:

Вебінар «Компетентнісні завдання з розвитку мовлення в початковій школі» Пристінської М., заступника директора НВК «Новопечерська школа»- https://www.youtube.com/watch?v=NL4lohCfZCw ;

Технологія «Щоденні 5. (Робота зі словами)» - https://www.ed-era.com/mon.html