seminar14021

Оновлення української школи потребує впровадження в навчальний процес нових освітніх технологій. Одним із шляхів створення такої школи є застосування ІКТ-технологій у навчальному процесі. За словами міністра освіти Л.Гриневич: «Наскрізне застосування ІКТ в освітньому процесі та управлінні закладами освіти і системою освіти має стати інструментом забезпечення успіху Нової школи».

Питанню використання ІКТ-технологій в навчанні молодших школярів був присвячений районний семінар учителів початкових класів, який відбувся 14 лютого 2017 року на базі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва. Він був організований за ініціативою Путивльського районного методичного кабінету та активної підтримки платформи Вчи.ком.юа.

Представник платформи Тесунова Вікторія Вадимівна провела для учителів початкових класів району практико-орієнтований семінар «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі інтерактивного курсу Вчи.ком.юа з математики для початкової школи». Під час заходу педагоги отримали основну інформацію про курс та на прикладі познайомилися із можливістю його використання у школах. Учителі початкових класів стали активними учасниками майстер-класу «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі Вчи.ком.юа», який провела Тесунова В.В.

Під час підведення підсумків педагоги району висловили щиру подяку Тесуновій В.В. та висловили сподівання на подальшу тісну співпрацю.

Із інформаційними матеріалами можна познайомитися у розділі «Для педагогів. Учителям початкових класів».

seminar14022

seminar14023

seminar14024