kiz1

22 лютого 2017 року відбувся семінар-навчання для голів первинних профспілкових організацій загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів Путивльського району.

У програму семінару були включені як суто практичні, робочі питання, так і теми, що спонукають до переосмислення самої суті профспілкової діяльності. Учасники мали можливість почути грунтовну, аналітичну інформацію щодо діяльності організаційних ланок Профспілки в умовах реформування та створення нової української школи, з актуальних питань соціально-економічного захисту працівників в умовах реформування галузі, колективно-договірного регулювання оплати праці, оздоровлення та відпочинку освітян, підтримки та захисту ветеранів праці та інше.

Голова районної організації профспілки Кизенко Т.Я. поінформувала присутніх про основні актуальні питання, над якими працює галузева Профспілка на різних рівнях.

За дорученням президії районної ради Путивльської районної організації профспілки відзначені та нагороджені кращі голови первинних профспілкових організацій Котова О.М. (Стрільниківський НВК), Цирулік О.М. (Путивльська школа-інтернат), Миколаєць І.В. (Путивльський ДНЗ (ясла-садок) №1).

kiz2