PuxwXHHp7sU

Яка прекрасна українська мова! Виплекана колоссям, землею, виспівана птахами, звеличена письменниками. Мова… Яка ти багатогранна, ніжна, чиста, як промінчики сонця, що яскравим сяйвом осипають землю добром, радістю, плодами… Ти квітуєш пелюстками слів у морозних думах полину, даєш поетові дужі крила, щоб зміг піднятися у височінь, ученим ти відкриваєш мудрість людської душі. Ти повна сил, як кремезний дуб широколистий, тобі рости, рости і не в’янути, бо у твоїм серці – «великого народу ніжна і замріяна душа».

В актовій залі Руднєвського НВК зібралися педагоги, учні та їх батьки, працівники культури щоб оспівати рідну мову. Також були присутні поет, краєзнавець, журналіст, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України А.В.Луговський, методист відділу освіти Путивльської РДА Н.І.Шубіна, секретар Руднєвської сільської ради А.О.Хоруженко, директор Руднєвського сільського будинку культури В.П.Зубко.

Директор НВК В.М.Юдін у своєму привітанні закликав берегти рідну мову, вивчати й інші мови.

Учні розповідали вірші, співали пісні про школу, природу, Україну. Фінальною крапкою концерту став виступ педагогів з піснею "Мова єднання".

Єднаймося не лише словесно! Давайте будемо добрими, щирими, відвертими один до одного!

Свято підготувала та провела Н.М.Боброва

BIYdFCJnUEg

o T1g7t7G3Q