dpaangl1

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету та з метою підготовки навчальних закладів до організованого проведення державної підсумкової атестації та ЗНО у 2017 році на базі відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації пройшла інструктивно-методична нарада учителів іноземної мови «Організація та проведення ЗНО, ДПА з іноземної мови у 2017 році». На заході були присутні представники із 11 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Із інформацією пор нормативне забезпечення державної підсумкової атестації виступила Сахно О.І., завідуюча райметодкабінетом. У ході наради педагоги розглянули хід підготовки та проведення ДПА у 9 класі з іноземної мови, вимоги до атестаційних робіт, форми підготовки до ЗНО учнів 11 класів.

Під час практичного заняття, яке провела керівник районного семінару – практикуму учителів іноземної мови Красилова Н.В., педагоги виконали тестову роботу із завдань ЗНО минулих років, познайомилися із вимогами до виконання таких завдань. Досвідом роботи з питання використання інтерактивних технологій під час навчання учнів малочисельних класів іноземній мові виступила Панченко І.М., учитель Зінівського НВК, учасник районної педагогічної ярмарки «Я атестуюсь».

Із матеріалами інструктивно-методичної наради можна познайомитися в розділі «Для педагогів. Учителям іноземної мови».

dpaangl2

dpaangl3