8 вересня 2017 року на базі районної психолого-медико-педагогічної консультації відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів загальноосвітніх навчальних закладів та логопедів дошкільних навчальних закладів міста.

Засідання розпочала голова МО вчителів-логопедів О. В. Смілик, проаналізувавши роботу методичного об’єднання за минулий навчальний рік. Обговорено та опрацьовано напрямки роботи та проблематику на наступний 2017-2018 навчальний рік.

 

Завідувач психолого-медико-педагогічною консультацією Т.Я. Кизенко розповіла про нормативно-правове забезпечення логопедичної служби, звернула увагу на ведення ділової документації, програмове забезпечення навчання дітей з порушеннями мовлення усім учасникам МО надано методичні рекомендації з цього питання.

Пройшло обговорення низки організаційних питань, в тому числі готовність логопедичних пунктів району до нового навчального року.

За результатами було затверджено річний план роботи МО на 2017-2018 н.р. та методичну проблему, над якою працюватимуть учителі-логопеди, спрямовану на вдосконалення корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Засідання пройшло в діловій та конструктивній обстановці.