201710236

20 жовтня 2017 року у відділі освіти відбулася районна нарада з питань адвокації, планування і впровадження проекту «Вчимося жити разом». У роботі наради взяли участь учителі, що викладають основи здоров’я та класні керівники 10-11 класів району. Завданнями наради було ознайомлення всіх присутніх з сутністю проекту з розвитку соціальної компетентності учнів «Вчимося жити разом» та умовами його впровадження в загальноосвітніх навчальних закладах Путивльського району.

Проект «Вчимося жити разом» спрямований на розвиток психосоціальних компетентностей у дітей та підлітків для життя у мирі та злагоді. Тематика та методика проекту реалізує компетентнісний підхід до навчання учнів, яке здійснюється на засадах розвитку життєвих навичок. Саме такий підхід визнано у світі найефективнішим для розвитку психосоціальних навичок дітей та молоді. Упровадження проекту «Вчимося жити разом» забезпечить формування саме тих компетентностей, які визначені концепцією Нової української школи.

Ведуча районної наради, районний координатор проекту «Вчимося жити разом» Н.Ы.Шубіна, методист РМК, познайомила присутніх з повідомила присутнім про результати пілотування проекту у 2016-2017 н.р. у загальноосвітніх навчальних закладах Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької та Харківській областей, які були висвітлені на обласній нараді. Проект має статистично доведену ефективність впливу на знання, ставлення, уміння та поведінкові практики учнів 1-11 класів, що підтверджено шляхом проведення он-лайн опитування за процедурою «ДО» та «Після» (з результатами оцінки ефективності проекту за 42 індикаторами можна ознайомитися за посиланнями http://autta.org.ua/ua/Advocacy/).

Учасники наради були ознайомлені з навчально-методичною літературою, що надійшла від ГО «Дитячий фонд Здоров’я через освіту» за сприяння ЮНЕСКО та ЮНІСЕФ до РМК та повним ресурсним забезпеченням проекту «Вчимося жити разом», яке розміщено за посиланням http://autta.org.ua/ua/resources/learning-to-live-together/.

Вчитель Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я.Базими Качур О.О. перша у районі пройшла он-лайн-тестування та провела практичне заняття з присутніми щодо реєстрації на сайті для проходження курсів, звернула увагу актуальні аспекти щодо роботи на сайті.

201710233

201710234

201710235