201711162

14 листопада 2017 року у відділі освіти Путивльської районної державної адміністрації відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня логопеда, на якому були присутні: радник голови Путивльської районної ради Брежнєва О.Б., начальник відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Лубенець Н.В., головний лікар Комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ж.А. Руднєва, лікар-психіатр Комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» О.І. Пісний, завідувач районною психолого-медико-педагогічною консультацією Кизенко Т.Я. та учителі-логопеди району.

З привітальним словом виступили начальник відділу освіти Лубенець Н.В. та радник голови районної ради Брежнєва О.Б.

Грамотою голови Путивльської районної ради була нагороджена учитель-логопед Путивльської школи-інтернат Базильова Я.С. Вручені подяки відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації лікарям-консультантам Путивлдської психїолого-медико-педагогічної консульатції Руднєвій Ж.А. та Пісному О.І.

201711161

Про роботу логопедичної служби району розповіла керівник районного методичного об’єднання учителів-логопедів О.В. Смілик. У місті функціонують 5 логопедичних пунктів, у Путивльському ДНЗ №4 працює група компенсуючого типу для дітей з ФФНМ, корекційно-розвиткові послуги надаються 211 дітям з порушенням мовлення, проводяться консультації батьків, учителів, вихователів. Центральну роль у координації діяльності служб району та забезпеченні рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами відіграє районна психолого-медико-педагогічна консультація.

На круглому столі було обговорено низку важливих питань щодо надання кваліфікованої логопедичної допомоги дітям з порушеннями мовлення та їх батькам. Перед присутніми виступили лікарі Ж.А. Руднєва та О.І. Пісний. Кизенко Т.Я. наголосила на необхідності співпраці усіх служб району з метою раннього виявлення дітей з мовленнєвими та іншими порушеннями для надання своєчасної медичної та корекційно-розвиткової допомоги. Акцентувала увагу на активізації пропаганди логопедичних знань та просвітницької діяльності серед різних верств населення.

Круглий стіл пройшов у дружній конструктивній обстановці, порушено ряд важливих питань, над якими необхідно працювати найближчим часом.