201801041

15 грудня 2017 року на базі Путивльської школи-інтернату відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів-логопедів за темою: «Особливості роботи учителя-логопеда з дітьми молодшого шкільного віку із загальним недорозвитком мовлення (ЗНМ)».

Учасники методичного об’єднання обговорили теоретичні та практичні аспекти роботи з дітьми із ЗНМ, поділилися досвідом роботи з дітьми даної категорії.
Практичний модуль засідання складався з перегляду та обговорення логопедичного заняття з учнями першого класу із ЗНМ на тему: «Уточнення звука С. Дикі тварини взимку», яке підготувала і продемонструвала учитель-логопед Путивльської школи-інтернату Базильова Я.С.

Слід відзначити, що заняття відповідало всім вимогам: був підібраний роздатковий та демонстраційний матеріал, використана комп’ютерна презентація, нові цікаві види завдань та ігрових моментів. Яна Сергіївна, протягом заняття, здійснювала індивідуальний підхід до кожного учня.

З метою пропаганди логопедичних знань серед вчителів та вихователів керівник МО Смілик О.В. розповіла, які види ділових ігор можна використати на батьківських зборах, засіданнях методичних об’єднань учителів та вихователів.

Завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації Кизенко Т.Я. ознайомила вчителів-логопедів із станом виконання рішення колегії відділу освіти Путивльської райдержадміністрації від 16.11.2016 р. протокол №3/3 «Про стан роботи логопедичних пунктів та результати корекційно-розвиткового навчання дітей з порушеннями мовлення». Наголосила на важливості співпраці логопедів, практичних психологів, соціальних педагогів, учителів, вихователів та батьків з колекційного впливу на дітей, які мають загальний недорозвиток мовлення.

За результатами методичного заходу підготовлені рекомендації.

201801042