201801102

Відповідно до заходів відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації та плану роботи районного методичного кабінету з підготовки до запровадження нової української школи в закладах освіти району 10 січня 2018 року на базі Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва пройшло чергове засідання семінару-практикуму учителів 4-их класів з теми: «Особливості організації освітнього середовища».

Участь у ньому узяли 22 педагоги із 15 закладів освіти району. Під час тренінгу, який провела завідувач районним методичним кабінетом Сахно О.І., учителі ознайомилися із шляхами створення оптимального фізичного та психологічного середовища у класі, з планами ефективної організації освітнього середовища, розробленими на основі сучасних теоретичних підходів та педагогічної практики, розробили власні плани класних кімнат, які б забезпечували ефективний різнобічний розвиток дітей, прояснили можливість використання стін класної кімнати як засобу комунікації, створили перелік навчальних матеріалів для класної кімнати тощо.

Цікавим та пізнавальним стало для педагогів знайомство із навчальною базою кабінету, де працює клас за експериментальним проектом «На крилах успіху» (учитель Пшеничко С.М.).

Із рекомендаціями до створення освітнього середовища можна ознайомитися у розділі «Нова українська школа»

201801101

201801103