24 січня 2018 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва було проведено практичний семінар учителів української мови і літератури.

Цирулик О. М., учитель Путивльської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ст., поділилася враженнями від участі в очному турі обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018».

Манян Л. В., заступник директора з навчально-виховної роботи Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва, звернула увагу вчителів району на зміст завдань Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», які побудовані у форматі ЗНО і зміст яких допоможе учням підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Всеукраїнська олімпіада з української мови і літератури є надзвичайно важливим навчально-освітнім заходом у системі загальної середньої освіти. Ващенко О. П., учитель-методист Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва, підвела підсумок участі команди району в ІІІ етапі олімпіади з української мови і літератури. Разом із учителями опрацювала завдання, запропоновані учням для виконання в 2017-2018 н. р.. Звернула увагу на складання ментальних карт і буктрейлерів учнями на уроках української мови і літератури.

Методистом районного методичного кабінету Брянцевою С. М. були надані методичні рекомендації «Метод бесіди: загально дидактична та методико-літературна специфіка». Учителі ознайомились із позитивними сторонами бесіди та її недоліками. Отримали знання про бесіди з різних напрямів (сюжетно-композиційна, персонажна, мовна, жанрова, стильова, проблемно-тематична, хронологічна, тематична) і їх використання на сучасному уроці літератури.

Педагоги ознайомились із проектом Концепції розвитку громадянської освіти в Україні.