21 лютого 2018 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики Путивльського району.

У рубриці « У робочому кабінеті» висвітлено питання « Розв’язування економічних задач на уроках- теоретична база вивчення економічних дисциплін». Учитель математики Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Скордіна М.М. наголосила, що економічні знання та економічне мислення формуються не тільки при вивченні курсу економіки, а й при вивченні всього комплексу предметів , що вивчаються у школі. Математиці відводиться у цьому питанні особлива роль. Це пояснюється тим, що більшість економічних проблем піддаються аналізу за допомогою математичного апарату. Взаємодія математики та економіки приносить подвійну користь: математика одержує широке поле для різноманітних застосувань, а економіка - сильний інструмент для одержання нових знань.

У рубриці « Методика, досвід, пошук» вчителі обговорили питання «STEM- проекти на уроках математики» . Учитель математики Стрільниківського НВК В.М.Янишпільський підкреслив , що впровадження STEM- освіти змінить економіку країни, зробить її більш інноваційною та конкурентноспроможною. За деякими даними залучення тільки 1% населення до STEM- професій значно підвищує ВВП країни. А потреби у STEM- фахівцях зростають у 2 рази швидше, ніж в інших професіях , тому що STEM розвиває здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення.

Проведений тренінг « Розв’язування задач ЗНО» ( тренінг провела « старший учитель» математики Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. Г.Я. Базими Зуб Т.Л.). Учитель математики Мазівського НВК Киреєва Н.В. акцентувала увагу педагогів на програмі ЗНО з математики – 2018, а також учителі проаналізували завдання сертифікаційної роботи з математики.