201803281

23 березня 2018 року на базі Путивльського ДНЗ №4 відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів-логопедів за темою: «Робота щодо раннього виявлення та надання корекційно-розвиткових послуг дітям з мовленнєвими порушеннями».

Учасники методичного об’єднання обговорили теоретичні та практичні аспекти роботи з дітьми із порушеннями мовлення, поділилися досвідом роботи з дітьми даної категорії.

Практичний модуль засідання складався з перегляду та обговорення логопедичного заняття з дітьми старшого дошкільного віку на тему: «Подорож у космос. Автоматизація звука [Р] », яке підготувала і продемонструвала учитель-логопед Путивльського ДНЗ №4 Григор’єва О.В.

Слід відзначити, що заняття відповідало всім вимогам сучасного логопедичного заняття: був підібраний роздатковий та демонстраційний матеріал, нові цікаві види завдань та ігрових моментів. Олена Володимирівна протягом заняття здійснювала індивідуальний підхід до кожного вихованця.

Практичний психолог Путивльського ДНЗ №4 Шаповалова О.М. ознайомила присутніх з тим, як у закладі проводиться психолого-педагогічний супровід дітей з порушеннями мовлення.

На питанні співпраці закладу з батьками щодо важливості раннього виявлення та надання дітям з порушеннями у розвитку своєчасної кваліфікованої допомоги зупинилась методист Путивльського ДНЗ №4 Ларинцева М.О.

Засідання пройшло в діловій конструктивній обстановці.

201803282

201803283