27 лютого 2019 року за ініціативи  Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  стартувала районна спартакіада  серед членів Профспілки закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путильського району змаганнями з плавання та стрільби з пневматичної гвинтівки. У змаганнях узяли участь команди  із 14 закладів та установ освіти Путивльського району.

 Вітаємо переможців з плавання:

1 місце - Юр’ївський НВК Новослобідської сільської ради,

2 місце – Путивльський центр позашкільної роботи та команда Стрільниківського НВК Путивльської районної ради,

3 місце- Путивльська школа-інтернат Сумської обласної ради.

У особистій першості серед жінок посіли:

1 місце – Бондаренко Алла (Стрільниківський НВК),

2 місце – Терещенко Оксана (Путивльський центр позашкільної роботи),

3 місце – Мовлянова Олена ( Інклюзивно-ресурсний центр відділу освіти).

У особистій першості серед чоловіків посіли:

1 місце - Шахов Станіслав (Руднєвський НВК),

2 місце – Висоцький Дмитро (Князівський НВК),

3 місце – Зубренко Олександр (Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1).

 Головний  суддя змагань Азаренко Тетяна.

03 04

03 05

03 06

03 07

03 08

03 09

Вітаємо переможців зі стрільби з пневматичної гвинтівки:

1 місце - Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені Г.Я.Базими Путивльської районної ради,

2 місце – Путивльська школа-інтернат Сумської обласної ради,

3місце - Путивльський центр позашкільної роботи Путивльської районної ради та команда  Новослобідського НВК Новослобідської сільської ради.

Уособистій першості серед жінок посіли:

1 місце – Самохіна Наталія ( Путивльська школа-інтернат),

2 місце – Скоробогата Людмила (Путивльська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2),

3 місце – Соколова Любов (Новослобідський НВК),

Кизенко Тамара ( Інклюзивно-ресурсний центр відділу освіти).

У особистій першості серед чоловіків посіли:

1 місце – Швайка Сергій (Октябрський НВК),

2 місце –Копилов Сергій (Зінівський НВК),

 Болотов Андрій (Путивльський ЦПР),

 Стремоух Руслан (Путивльська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2),

3 місце – Висоцький Дмитро (Князівський НВК),

Бурсов Владислав (Новослобідський НВК).

Головний суддя змагань Олександр Кравцов

Наступні змагання відбудуться на весняних канікулах:

27 березня – шахи та настільний теніс,

29 березня – волейбол,  закриття районної спартакіади та нагородження переможців.

03 10

03 11

03 12

03 13

03 14

03 15