17 травня 2019 року на шкільному стадіоні Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва відбулися районні  змагання з легкоатлетичного  чотириборства в залік ХХVІІ  районних спортивних ігор серед школярів, у яких взяли участь 24 учні (7 команд) із 4 закладів загальної середньої освіти: Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради (2 команди), Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради,  Путивльського навчально-виховного об'єднання: загальноосвітня школа І ступеня – гімназія – дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини)  Путивльської районної (2 команди), Стрільниківський навчально–виховний комплекс: загальноосвітня школа І-П ступенів –дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради (2 команди).

      За результатами випробувань командний рейтинг розподілився наступним чином: Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 2, Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради, Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 1, Стрільниківський навчально–виховний комплекс: загальноосвітня школа І-П ступенів –дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради - команда 1, Путивльського навчально-виховного об'єднання: загальноосвітня школа І ступеня – гімназія – дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини)  Путивльської районної – команда 1, Путивльського навчально-виховного об'єднання: загальноосвітня школа І ступеня – гімназія – дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини)  Путивльської районної – команда 2, Стрільниківський навчально–виховний комплекс: загальноосвітня школа І-П ступенів –дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради – команда 2.

У особистій першості переможцями стали:

- біг на 60 м - дівчата:

І місце  –  Харченко Анна, учениця Стрільниківського НВК Путивльської районної ради -  команда 1;

ІІ місце – Мягкіх Анна, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 1;

ІІІ місце – Бєлікова Катерина, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 2;

- біг на 60 м - хлопці:

І місце – Геращенко Микола, учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 2;

ІІ місце – Соловйов Данило, учень Стрільниківського НВК Путивльської районної ради -  команда 1;

ІІІ місце – Стрижак Данил, учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 2;

- крос – дівчата:

І місце – Чаус Валерія, учениця Путивльського НВО Путивльської районної ради – команда 2;

ІІ місце -   Мягкіх Анна, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 1;

ІІІ місце – Биряк Анастасія, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради;

  • крос – хлопці:

І місце - Геращенко Микола, учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 2;

ІІ місце - Соловйов Данило, учень Стрільниківського НВК Путивльської районної ради -  команда 1;

ІІІ місце - Юдін Денис, учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради;

  • метання малого м’яча - дівчата:

І місце – Костюк Ярослава, учениця Путивльського НВО Путивльської районної ради – команда 1;

ІІ місце - Мягкіх Анна, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 1;

ІІІ місце – Соловйова Дар’я, учениця Стрільниківського НВК Путивльської районної ради -  команда 2;

ІІІ місце – Лучанінова Дар’я, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради;

  • метання малого м’яча – хлопці:

І місце – Мазуленко Дмитро, учень Стрільниківського НВК Путивльської районної ради -  команда 2;

ІІ місце – Шеін Владислав, учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради;

ІІІ місце – Стрижак Данил, учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 2;

- стрибки у довжину - дівчата:

І місце – Бєлікова Катерина, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 2;

ІІ місце - Мягкіх Анна, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 1;

ІІ місце - Биряк Анастасія, учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради;

ІІІ місце - Костюк Ярослава, учениця Путивльського НВО Путивльської районної ради – команда 1;

- стрибки у довжину - хлопці:

І місце – Геращенко Микола, учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Радіка Руднєва Путивльської районної ради – команда 2;

ІІ місце - Шеін Владислав, учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської районної ради;

ІІ місце - Соловйов Данило, учень Стрільниківського НВК Путивльської районної ради -  команда 1;

ІІІ місце – Домовов Ярослав, учень Стрільниківського НВК Путивльської районної ради -  команда 1.

Вітаємо пререможців!

05 04

05 05

05 06

05 07

05 08

05 09

05 10

05 11