Під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Михайла БИРЯКА на засіданні координаційної ради з питань роботи освітніх округів та модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів розглянуто питання щодо оптимізації освітньої мережі району.

     «У зв’язку з демографічною ситуацією та малою кількістю учнів сільськи школи потребують реорганізації. Але залишити село без школи – це лишити його майбутнього. Треба дуже виважено приймати рішення щодо долі навчальних закладів», - зазначив посадовець.

     Члени координаційної ради розглянули питання щодо реорганізації Бояро-Лежачівського НВК шляхом перетворення у Бояро-Лежачівський дошкільний заклад освіти та реорганізації Рев’якинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст та її відокремленого структурного підрозділу Мачулищанського НВК шляхом приєднання до Руднєвського НВК.

     За підсумками роботи координаційної ради було вирішено розпочати процес реорганізації Бояро-Лежачівського НВК шляхом перетворення у Бояро-Лежачівський дошкільний заклад освіти.

     Питання ж щодо приєднання Рев’якинської школи до Руднєвського НВК потребує додаткової підготовчої роботи, тому члени координаційної ради відклали вирішення цього питання до наступного засідання.

05 12

05 13