16 жовтня 2019 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Путивльського району на тему «Самоосвітня діяльність педагога як головний чинник його професійного росту».

       Учасники семінару обговорили основні напрями, форми і методи самоосвітньої діяльності педагога; складники плану самоосвіти: мету, технології, алгоритм; структуру управління самоосвітньою діяльністю вчителя на сучасному етапі.

       Завідувач районним методичним кабінетом С. Брянцева акцентувала увагу на важливості самоосвіти для забезпечення підвищення педагогічної майстерності педагога в міжатестаційний період, підготовці та участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року».

        Перед присутніми виступили працівники Інклюзивно-ресурсного центру відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації вчитель-логопед О. Смілик і вчитель-дефектолог О. Григор’єва.

        О. Смілик звернула увагу заступників директорів на правильність складання психолого-педагогічної характеристики дитину, на необхідність адаптації та модифікації навчального матеріалу до особливих потреб дитини.

       О. Григор’єва розповіла про технологію складання Індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами та джерела інформації для її складання.

221020196

221020197

221020198