10 січня 2020 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г. Я. Базими було проведено семінар для директорів, завідувачів і їх заступників закладів освіти району.

           Шубіна Наталія Іванівна, методист районного методичного кабінету, ознайомила присутніх зі змінами, внесеними до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Були обговорені актуальні питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти району у світлі виконання Закону України «Про освіту».

3101202

          Бикова Олена Миколаївна, методист районного методичного кабінету, підвела підсумки організації харчування дітей закладів дошкільної освіти в ІІ півріччі 2019 року. Учасники семінару були ознайомлені з листами МОН України про освітню програму закладу дошкільної освіти та про медико-педагогічний контроль з фізкультури в закладі дошкільної освіти.

3101203

         Брянцева Світлана Миколаївна, завідувач районним методичним   кабінетом, акцентувала увагу присутніх на основних параграфах Українського правопису (редакція 2019 року), у яких відбулися орфографічні, фонетичні, лексичні, морфологічні та пунктуаційні зміни.

3101201

Учасники семінару обговорили спірні питання й отримали важливу для роботи інформацію.

3101204