04 березня 2020 року за ініціативи  Путивльської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України  стартувала районна спартакіада  серед членів Профспілки закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путивльського району змаганнями з плавання та стрільбиз пневматичної гвинтівки. У змаганнях узяли участь команди  із 15 закладів та установ освіти Путивльського району.

 0903201

0903202

Вітаємо переможців з плавання:

1 місце - Путивльський центр позашкільної роботи  2 місце –Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Радика Руднєва Путивльської районної ради

3 місце- Юр’ївський НВК Новослобідської сільської ради,

У особистій першості серед жінок посіли:

1 місце –  Довбах Катерина (Путивльський центр позашкільної роботи),

2 місце –  Жарикова Катерина (Путивльська спеціалізована  школа-інтернат Сумської обласної ради.)

 3 місце – Мовлянова Олена ( Інклюзивно-ресурсний центр відділу освіти).

0903203

У особистій першості серед чоловіків посіли:

1 місце – Болотов Андрій (Путивльський центр позашкільної роботи),

2 місце – Шахов Станіслав (Рев’якинська ЗОШ),

3 місце – Зубренко Олександр (Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1№1 імені Радика Руднєва).

 Головний  суддя змагань – учитель фізичної культури Путивльського НВО, керівник районного методичного об’єднання учителів фізичної культури Азаренко Тетяна.

0903204

0903205

0903206

Вітаємо переможців зі стрільби з пневматичної гвинтівки:

1 місце – Путивльська спеціалізована  школа-інтернат Сумської обласної ради, 2 місце – Путивльський центр позашкільної роботи Путивльської районної ради та команда Зінівського НВК Путивльської районної ради.

3місце - Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені Г.Я.Базими Путивльської районної ради.

У особистій першості серед жінок посіли:

1 місце – Самохіна Наталія ( Путивльська спеціалізована школа-інтернат),

2 місце – Скоробогата Людмила (Путивльська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2),

Кастиріна Єлизавета (Путивльський центр позашкільної роботи)

3 місце – Руденко Наталія  (Зінівський НВК),

У особистій першості серед чоловіків посіли:

1 місце – Однолєтков В’ячеслав (Путивльська спеціалізована школа-інтернат),

Зубренко Олександр (Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Радика Руднєва).

2 місце –Красій Олександр (Інклюзивно-ресурсний центр відділу освіти).

Копилов Сергій (Зінівський НВК),

 3 місце - Голя Микола (Путивльський центр позашкільної роботи)

Головний суддя змагань - Олександр Кравцов.

Наступні змагання відбудуться:

20 березня - настільний теніс

27 березня – шахи

 Волейбол, закриття районної спартакіади та нагородження переможців - під час весняних канікул.