Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації Вікторія САХАРОВА, методисти районного методичного кабінету Світлана БРЯНЦЕВА і Олена БИКОВА13 березня 2020 року взяли участь у відеоселекторній нараді, яку проводив Департамент освіти і науки Сумської ОДА з питань забезпечення проведення навчальних занять з учнями під час запровадження карантину в закладах освіти.

     Вікторія ГРОБОВА,   директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації,  зазначила важливість самоорганізації в таких умовах та умілої організації роботи з дітьми, батьками. Посадовець також наголосила на необхідності розроблення чіткої інструкції для батьків щодо організації навчання під час карантину.

    Вікторія Гробова інформувала, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 11 березня 2020 р. № 211, листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020, протоколу № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 р. у всіх закладах освіти оголошено карантин. Наголосила, що кожен заклад освіти повинен розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять  з учнями закладів освіти під час карантину і на сайті закладу освіти розмістити відповідну інформацію.