14 липня 2020 року методист районного методичного кабінету Олена БИКОВА та головний бухгалтер відділу освіти Путивльської РДА Катерина МУЖЕЦЬКА взяли участь у кущовій онлайн нараді у форматі Zoom-конференції для керівників органів управління освітою, директорів закладів загальної середньої освіти Сумської області.

   Олена Миколаївна доповіла про прогнозовану кількість перших класів та кількість учнів у них, стан закупівлі комп’ютерного обладнання, навчального обладнання та меблів для кабінетів 1 класів, проходження курсів підвищення кваліфікації вчителями, які працюватимуть у перших класах у 2020/2021 навчальному році.

   Катерина Петрівна сказала про відсоток запланованих коштів освітньої субвенції для оснащення кабінетів початкових класів, вказала суму використаних коштів з місцевого бюджету. 

   «Пріоритетом в освіті є ефективна реалізація всіх принципів Нової української школи. Важливим є втілення ідей зазначеної концепції у всіх аспектах у кожному закладі освіти, щоб 1 вересня всі першокласники прийшли в сучасні, облаштовані відповідно до нових освітніх викликів класи», – зазначила директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.

   Крім того, директор Департаменту освіти і науки звернула увагу на організацію протиепідемічних заходів у закладах освіти.

1507201