gpd07122

6 грудня 2017 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вихователів групи продовженого дня Путивльського району.

Засідання відбулося під керівництвом завідувача районного методичного кабінету О.І.Сахно. На засіданні опрацьовано тему «Прийоми та методи роботи вихователя ГПД. Формування предметних компетентностей молодших школярів».

Перед присутніми виступила консультант районної психолого-медико-педагогічної консультаціі учитель-логопед О.В. Смілик. Вона акцетувала увагу вихователів на тому, що останні роки кількість дітей, які мають порушення мовлення, збільшується, тому у своїй роботі педагогам необхідно використовувати методи та прийоми, що запобігатимуть таким мовленнєвим порушень як дисграфія, дислексія, загальний недорозвиток мовлення, фонетико-фонематичний недорозвиток мовлення. Запропонувала артикуляційні гімнастики, ігри та вправи на розвиток фонематичного слуху, розвиток словникового запасу тощо, провела демонстраційне заняття з їх використання. Одним із питань, на якому зупинилась О.В. Смілик - раннє виявлення дітей з порушеннями розвитку з метою надання їм та їх батькам своєчасної фахової допомоги.

gpd1