1

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2018 рік у рамках ХХVІІ обласних спортивних ігор школярів 15 листопада відбулися районні змагання з баскетболу.

Перше місце посіла команда Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва.

Вітаємо переможців!

  viber im1age    

 

201805243

Протягом лютого-травня 2018 року проводились змагання та підводилися підсумки з 5 видів спорту: плавання, стрільба, настільний теніс, шахи, волейбол у залік районної спартакіади серед працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Путивльського району, у тому числі й чотирьох шкіл Новослобідської ОТГ, усього взяли участь у спартакіаді профспілчани-спортсмени з 18 закладів та установ. Ініціатором та організатором змагань виступила голова Путивльської районної організації профспілки працівників освіти Кизенко Т.Я.

Переможцями спартакіади стали: І місце – Путивльська школа-інтернат, ІІ – місце Новослобідський НВК, ІІІ місце – Князівський НВК.

201803131

28 лютого 2018 року змаганнями з плавання та стрільби з пневматичної гвинтівки розпочалася районна спартакіада серед працівників закладів загальної, дошкільної та позашкільної освіти Путивльського району.

У змаганнях узяли участь 16 команд.

З плавання місця розподілилися таким чином: І місце виборола команда Путивльського ЦПР, ІІ місце поділили команди Путивльської школи-інтернату, Князівського НВК та відділу освіти Путивльської РДА, ІІІ місце - у команди Руднєвського НВК.

21.02.2018 року на базі ДЮСШ пройшло змагання серед школярів у залік XXVI районних спортивних ігор з міні-футболу (8-9 класи).

У змаганнях з міні-футболу взяли участь 3 команди: Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва (директор Корнєва Т.П., учитель Холявко Д. А.), Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я. Базими (директор Скоробагата Л.В., учитель Стремоух Р.М.), Стрільниківського навчально-виховного комплексу (директор Руда О.В., учитель Бондаренко А.Е.).

Грамотами відділу освіти Путивльської державної адміністрації нагороджено за:

І місце – команду Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Г.Я. Базими;

ІІ місце - команду Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва;

ІІІ місце – команду Стрільниківського НВК

Вітаємо переможців.

24.01.2018 року на базі басейну Путивльського ЦПР були проведенні районні змагання з плавання у залік ХХVI районних спортивних ігор серед школярів у 2017 – 2018 навчальному році. У заході прийняли участь 9 команд (65 дітей) із Путивльської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва (директор – Корнєва Т.П.), Юр`ївського НВК (директор - Поділько О.О.), Путивльського НВО (директор - Лепьошкіна Т.В.), Путивльської ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. Г. Я. Базими (директор – Скоробагата Л.В.), В`язенівського НВК (директор – Терещенко Л.В.), Рев`якінської ЗОШ (директор Чуненко О.В.), Октябрського НВК (директор – Князева В.М.), Зінівського НВК (директор – Копилова В.В.), Путивльської школа – інтернат І-ІІ ступенів (директор - Семененко Т.М.).

201711231

15 листопада 2017 року на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Радіка Руднєва було проведено районні змагання з баскетболу в залік XXVI районних спортивних ігор серед школярів у 2017-2018 навчальному році. У змаганні взяли участь 36 учасників із Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Радіка Руднєва, Путивльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Г. Я. Базими, Путивльського НВО та Путивльського центру позашкільної роботи.

IMG 2469

15 вересня 2017 року на Городищі було проведено районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік XXVI районних спортивних ігор серед школярів у 2017-2018 навчальному році. У змаганні взяли участь 45 учасників із Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Р.Руднєва, Юр’ївського НВК, Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Г. Я. Базими, Князівського НВК; Путивльської ЗОШ- інтернат І-ІІ ст., Руднєвського НВК, Октябрського НВК, Новослобідського НВК.

333101715

15 лютого 2017 року на базі ДЮСШ було проведено районні змагання з міні-футболу (хлопці 6-7 кл) в залік ХХV районних спортивних ігор серед школярів у 2016 – 2017 навчальному році. У змаганнях взяли участь 56 учасників. 7 команд представили наступні навчальні заклади:

 1. Путивльська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва;
 2. Юр'ївський НВК;
 3. Путивльська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. Г. Я . Базими;
 4. Мазівський НВК;
 5. Князівський НВК;
 6. Путивльська ЗОШ – інтернат І-ІІ ступенів;
 7. Руднєвський НВК

plav5

25 січня 2017 року у басейні Путивльського ЦПР було проведено районні змагання з плавання в залік ХХV районних спортивних ігор серед школярів у 2016 – 2017 навчальному році. У змаганнях взяли участь 56 учасників. 10 команди представили наступні навчальні заклади:

 1. Путивльська ЗОШ І – ІІІ ст..№ 1 ім. Радіка Руднєва;
 2. Юр'ївський НВК;
 3. Путивльське НВО;
 4. Путивльська ЗОШ І – ІІІ ст.. № 2 ім. Г. Я . Базими;
 5. Мазівський НВК;
 6. Рев’якінська ЗОШ І-ІІ ступенів;
 7. Октябрський НВК;
 8. Зінівський НВК;
 9. Путивльська ЗОШ – інтернат І-ІІ ступенів;
 10. В'язенівський НВК.

vol1

З 18 січня 2017 року пройшли змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, де узяли участь 3 команди (21 учень). Свої навчальні заклади представили учениці:

 1. Юр'ївського НВК;
 2. Путивльської ЗОШ І – ІІІ ст.№ 1 ім.. Радіка Руднєва;
 3. Руднєвського НВК.

turnir

Історична довідка. Дмитро Кругових - вихованець Путивльської ДЮСШ виступав за «Олімпік» Донецьк, Ю - 19 ФК Чорноморець Одеси, «Барса» Суми, ТС Агро-бізнес Ромни. Кирил Крис'єв - вихованець Путивльської ДЮСШ виступав за аматорські футбольні команди.

Меморіал Дмитра Кругових і Кирила Крис’єва (надалі - турнір) проводиться щорічно серед команд ДЮСШ з метою популяризації масового футболу в Україні, пропаганди здорового способу життя, утвердження принципів чесної гри і джентльменських відносин на поле, віддаючи данину поваги і пам'яті гідним людям.

Організатор турніру - Путивльська ДЮСШ і Федерація футболу Путивля.

legka atletika

На виконання наказу відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації від 27.04.2015 № 112-ОД, Положення про проведення районних змагань з легкої атлетики в залік XXIІІ районних спортивних ігор серед школярів у 2014-2015 навчальному році, з метою популяризації та масового залучення дітей та підлітків до занять легкою атлетикою 06.05.2015 року були проведені змагання з легкої атлетики, в яких взяли участь учні з 4 шкіл району, усього 33 учасника, а саме:

 • Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1ім. Радіка Руднєва;
 • Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими;
 • Юр'ївський НВК;
 • Путивльське НВО.

У особистій першості району переможцями стали:

djura zosh1

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30.09.2014р. № 1085 «Про проведення у 2014/2015 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.06. 2012 № 687, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.07. 2012 за № 1094/21406, наказу Міністерства освіти і науки України від 31.03. 2014 № 276 «Про внесення змін до Положення про Всеукраїнську військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2014 року за № 436/25213, наказу Департаменту освіти і науки №109-ОД від 16.02.2015 «Про затвердження складу обласного штабу з підготовки та проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), наказу відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації від 16.04.2015 № 104- ОД, Положення про проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2014-2015 навчальному році з метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, формування в них навичок здорового способу життя 29.04.2015 на базі комунального закладу Путивльської районної ради Сумської області - районного Центру позашкільної роботи відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У змаганнях взяли участь 7 команд закладів освіти Путивльського району:

logo ol

О, спорт! Ти – мир!
Ти збираєш молодість – наше майбутнє, нашу надію – під свої мирні прапори.

21 квітня стартував ІІІ (зональний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Олімпійське лелеченя».

Метою Заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в області, залучення якомога більше дітей та юнацтва до занять спортом та змістовного дозвілля.

До актової зали Путивльського районного Центру позашкільної роботи було внесено державний прапор України, пролунав державний гімн та спортивно-масовий захід було розпочато.

KG ZOSH1

16 квітня 2015 року команда Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. Радіка Руднєва представляла Путивльський район на зональних змаганнях фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» у м. Кролевець.

Вітаємо команду фіналістів за зайняте ІІІ місце у фестивалі:

 • Хріпунова Владислава (5 кл.)
 • Рубаник Марію (5 кл.)
 • Шарову Софію (6 кл.)
 • Гапонова Олексія (6 кл.)
 • Сімкович Софію (7 кл.)
 • Сухих Кирила(7 кл.)
 • Ляшенко Марину (8 кл.)
 • Сухоставець Михайла (8 кл.)
 • Лучанінова Станіслава (8 кл.)
 • Іноземцеву Ангеліну (8 кл.)
 • Панченко Аліну (10 кл.)
 • Любченко Владислава (10 кл.)

Дякуємо директору Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня ім. Радіка Руднєва Корневій Тетяні Петрівні та вчителям фізичної культури Д.А. Холявко та О. В.Зубренко за організацію та участь команди у Фестивалі.

Бажаємо нових спортивних успіхів та перемог!

І м. Юрївський НВК

01.04.2015 року були проведені змагання з міні-футболу у віковій категорії «10-11класи», в яких взяли участь учні з 3 школи району, усього 18 учасників, а саме:
- Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва (Корнєва Т.П.)
- Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім. Г. Я. Базими (Скоробагата Л.В.)
- Юр'ївський НВК( Мазін С.В.)

Вітаємо переможців змагань з міні-футболу
у віковій категорії «10-11 класи»:

І місце - Юр'ївський НВК( Мазін С.В.)
ІІ місце -Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва (Корнєва Т.П.)
ІІІ місце - Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім. Г. Я. Базими (Скоробагата Л.В.)

«Кращий гравець» - Люльченко Богдан, 7 кл., Юр'ївський НВК
«Кращий воротар» - Висоцький Олександр, 8 кл., Юр'ївський НВК
«Кращий захисник» - Люльченко Богдан, 7 кл., Юр'ївський НВК

Канат

Ще сильні духом українці
І в грудях боротьби вогонь не згас.
Ми будем боронити рідну землю
Ставай в козацьке військо проміж нас.

Під таким гаслом 25.03.2015 року було проведено ІІ (районний) тур фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Відповідно до Положення про ІІ (районний) тур фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» серед школярів у 2014-2015 навчальному році у змаганні приймали участь учні 5-10 класів.

До актової зали Путивльського районного Центру позашкільної роботи було внесено державний прапор України, пролунав державний гімн та фізкультурно-патріотичний фестиваль було розпочато.

Із словами привітання до учасників Фестивалю звернувся заступник голови районної ради Віктор Олексійович Мартиненко. Він зауважив, що сьогодні ми все частіше звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії нашої країни, народної гри, прислів’їв та приказок. Ще одним кроком назустріч цьому відродженню є сьогоднішній фестиваль “ Козацький гарт ”, бо козак – чесний та мужній захисник незалежної країни. І сьогодні фестиваль ставить за мету формування здорового способу життя, виховання любові до своєї Вітчизни, почуття гордості та вдячності до своєї держави, свого народу, історії.
У фестивалі взяли участь учні з 12 шкіл району, усього 132 учасника.

 

18.03.2015 року були проведені змагання з міні-футболу у віковій категорії « 8 - 9 класи», в яких взяли участь учні з 7 шкіл району, усього 64 учасники, а саме:
- Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва (Корнєва Т.П.)
- Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім. Г. Я. Базими (Скоробагата Л.В.)
- Путивльське НВО (Лєпьошкіна Т.В.)
- Юр'ївський НВК( Мазін С.В.)
- Путивльська ЗОШ – інтернат (Семененко Т.М.)
- Новослобідський НВК (Чуйко С.В.)
- Мазівський НВК (Гончарова Н.В.)

Вітаємо переможців змагань з міні-футболу
у віковій категорії «8 - 9 класи»:

І місце - Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім. Г. Я. Базими (Скоробагата Л.В.)

ІІ місце - Юр'ївський НВК( Мазін С.В.)
ІІІ місце - Путивльська ЗОШ – інтернат (Семененко Т.М.)

«Кращий гравець» - Гуреєв Арсен, 8 кл., Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2
ім. Г. Я. Базими
«Кращий воротар» - Висоцький Микола, 7 кл., Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім. Г. Я. Базими
«Кращий воротар» - Висоцький Олександр, 8 кл., Юр'ївський НВК
«Кращий захисник» - Люльченко Богдан, 7 кл., Юр'ївський НВК

І місце ЗОШ 2

ІІ місце Юрївський НВК

11.03.15

11.03.2015 року були проведені змагання з міні-футболу у віковій категорії «6 -7 класи», в яких взяли участь учні з 5 шкіл району, усього 45 учасників, а саме:
- Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва (Корнєва Т.П.)
- Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім. Г. Я. Базими (Скоробагата Л.В.)
- Юр'ївський НВК( Мазін С.В.)
- Путивльська ЗОШ – інтернат (Семененко Т.М.)
- Новослобідський НВК (Чуйко С.В.)

ZOSH1 mini football

На виконання наказу відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації від 25.02.2015 № 63-ОД, Положення про проведення районних змагань з міні-футболу в залік XXIІІ районних спортивних ігор серед школярів у 2014-2015 навчальному році, з метою популяризації та масового залучення дітей та підлітків до регулярних занять міні-футболом.