plavanye

На виконання наказу відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації від 15.01.2015 № 10-ОД, Положення про проведення районних змагань з плавання в залік XXIV районних спортивних ігор серед школярів у 2014-2015 навчальному році, з метою популяризації та масового залучення дітей та підлітків до регулярних занять плаванням 21.01.2015 року були проведені змагання з плавання, в яких взяли участь учні з 10 шкіл району, усього 61 учасник.

У особистій першості району переможцями стали:
На дистанції 50 м вільним стилем
• Дівчата - 2000 р.н. та молодші (спортивна секція):
І місце Третяк Марія – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(58:42)
ІІ місце Ковалюк Тетяна – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(49:08)
ІІІ місце Шарова Софія – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(51:09)

• Дівчата - 2000, 1999, 1998р.н. (ЗНЗ):
І місце Шевченко Ніна - учениця Юрївського НВК (1:08:04)

• Дівчата - 2002, 2001р.н. (ЗНЗ):
І місце Борзда Людмила – учениця Октябрського НВК(1:02:28)
ІІ місце Лапіна Катерина – учениця Руднєвського НВК(1:05:87)
ІІІ місце Невесенко Оксана – учениця Октябрського НВК(1:07:97)

• Дівчата - 2004, 2003р.н. (ЗНЗ):
І місце Долженкова Аліна – учениця Путивльського НВО(58:42)
ІІ місце Ремньова Дар’я – учениця Путивльського НВО (1:02:50)

На дистанції 50 м вільним стилем
• Юнаки – 2000 р.н. та молодші (спортивна секція):
І місце Примаков Артем – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(31:11)
ІІ місце Мовляков Олександр – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(32:67)
ІІІ місце Стьопочкін Микита - учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(34:00)

• Юнаки - 2000, 1999, 1998р.н. (ЗНЗ):
І місце Капшук Дмитро – учень Вязенського НВК(34:70)
ІІ місце Сахненко Дем’ян – учень Мазівського НВК (35:80)
ІІІ місце Жиряков Богдан – учень Юрївського НВК (37:54)

• Юнаки - 2002, 2001р.н. (ЗНЗ):
І місце Пантюшенко Максим – учень Мазівського НВК(36:43)
ІІ місце Полозов Антон – учень Путивльського НВО (39:25)
ІІІ місце Ліфіренко Віталій – учень Путивльського НВО (40:71)

• Юнаки - 2004, 2003р.н. (ЗНЗ):
І місце Пехов Дмитро – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (50:13)
ІІ місце Красилов Михайло – учень Путивльської ЗОШ - інтернат (50:75)
ІІІ місце Минаков Владислав – учень Путивльського НВО (52:40)
На дистанції 50 м брас
• Дівчата - 1999 р.н. та старші(спортивна секція):
І місце Смірнова Аліна – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(32:20)
І місце Счастлівцева Юлія – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(32:20)
ІІ місце Ященко Дар’я – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(35:62)

На дистанції 50 м брас
• Юнаки - 1999 р.н. та старші(спортивна секція):
І місце Примаков Денис – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(27:00)
ІІ місце Шляєв Ігор – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(28:91)
ІІІ місце Скворцов Олександр – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(29:79)

• Юнаки - 1999 р.н. та старші(спортивна секція):
І місце Шляєв Ігор – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(38:03)
ІІ місце Гудимов Павло – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(38:75)
ІІІ місце Богачов Владислав – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(50:10)

• Юнаки - 2000, 1999, 1998р.н. (спортивна секція):
І місце – Стьопочкін Микита - учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(45:21)

На дистанції 50 м брас
• Дівчата - 2000, 1999, 1998р.н. (ЗНЗ):
І місце Счастлівцева Юлія – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(43:40)

• Дівчата - 2003, 2002, 2001р.н. (ЗНЗ):
І місце Власова Єва – учениця Путивльського НВО (50:25)
ІІ місце Шарова Соня – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(53:27)
ІІІ місце Ковалюк Тетяна - учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(54:13)

На дистанції 50 м на спині
• Дівчата - 2000 р.н. та молодші (спортивна секція):
І місце Власова Єва – учениця Путивльського НВО (39:75)

На дистанції 50 м вільним стилем
• Юнаки – 2000 р.н. та молодші (спортивна секція):
І місце Скворцов Олксандр - учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(39:75)

На дистанції 100 м комплексне плавання
• Дівчата - 2000 р.н. та старші (спортивна секція):
І місце Ященко Дар’я – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(1:33:50)
ІІ місце Смірнова Аліна – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(1:36:43)
ІІІ місце Третяк Марія – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(1:45:11)

• Юнаки - 1999 р.н. та старші (спортивна секція):
І місце Примаков Денис – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1(1:12:03)
ІІ місце Ляшенко Олександр – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(1:14:80)

• Юнаки - 1999 р.н. та молодші (спортивна секція):
І місце Примаков Артем – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1(1:22:80)
ІІ місце Мовлянов Олександр – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(1:34:43)
ІІІ місце Гудимов Павло – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(1:32:22)
Естафета 4х25 м вільний стиль
• Юнаки
І місце Ляшенко Олександр – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1(56:72)
ІІ місце Полозов Антон – учень Путивльського НВО (1:11)
ІІІ місце Шляєв Ігор – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (1:15)

Оголосити подяку директорам загальноосвітніх навчальних закладів, які забезпечили участь у районних змаганнях шкільних команд:
- Корнєвій Т.П., Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва;
- Скоробагатовій Л.В., Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім. Г. Я. Базими;
- Лєпьошкіній Т.В., Путивльське НВО;
- Бровкіну М.М., Мазівський НВК;
- Юдіну В.М., Руднєвський НВК;
- Мазіну С.В., Юрївський НВК;
- Семененко Т.М., Путивльська ЗОШ – інтернат;
- Терещенко Л.В., В’язенський НВК;
- Князевій В.М., Октябрський НВК.
Узяти під особистий контроль хід та стан підготовки учнів до районних спортивних змагань директорам загальноосвітніх навчальних закладів, які не забезпечили участь у районних змаганнях з плавання шкільних команд:
- Чуйко С.В., Новослобідський НВК;
- Черняковій Л.М., Бояро-Лежачівський НВК;
- Черняковій Л.І., Веселівський НВК;
- Журавському Ю.М., Волокитинському НВК;
- Копиловій В.В., Зінівський НВК І-ІІ ст.
- Пяткіній Т.Д., Князівський НВК І-ІІ ст.
- Дятленко С.В., Кочерезький НВК;
- Скворцову В.В., Линівська ЗОШ І-ІІ ст..;
- Гурець К.С., Мачулищанський НВК;
- Шаповаловій Н.М., Ревякінській ЗОШ І-ІІ ст.;
- Рудій О.В., Стрільниківський НВК;
- Кантемир М.М., Яцинський НВК.
Оголосити подяку вчителям фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів, які забезпечили участь у районних змаганнях шкільних команд:
- Зубренко О.В., Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва;
- Стремоуху Р.М., Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 ім. Г. Я. Базими;
- Азаренко Т.П., Путивльське НВО;
- Озаренко В.О., Мазівський НВК;
- Анісімову А.В., Руднєвський НВК;
- Тимошенко О.А., Юрївський НВК;
- Однолєткову О.В., Путивльська ЗОШ – інтернат;
- Хорошенко Г.М., В’язенський НВК;
- Дмитренко С.О., Октябрський НВК.

Оголосити подяку директору плавального басейну В.І.Плаксіну, тренеру-викладачу з плавання ДЮСШ Ю.Л. Примакову за допомогу в організації та проведенні районних змагань з плавання в залік XXIV районних спортивних ігор серед школярів у 2014-2015 навчальному році.