legka atletika

На виконання наказу відділу освіти Путивльської районної державної адміністрації від 27.04.2015 № 112-ОД, Положення про проведення районних змагань з легкої атлетики в залік XXIІІ районних спортивних ігор серед школярів у 2014-2015 навчальному році, з метою популяризації та масового залучення дітей та підлітків до занять легкою атлетикою 06.05.2015 року були проведені змагання з легкої атлетики, в яких взяли участь учні з 4 шкіл району, усього 33 учасника, а саме:

  • Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. №1ім. Радіка Руднєва;
  • Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. Г.Я. Базими;
  • Юр'ївський НВК;
  • Путивльське НВО.

У особистій першості району переможцями стали:

Вид змагань – стрибки з розбігу

  • Дівчата - 2000 - 2001р.н.:

І місце Ляшенко Марина – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(330)
ІІ місце Яроцька Карина – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(330)

  • Дівчата - 1998 - 1999 р.н.:

І місце Счастливцева Юлія - учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(390)
ІІ місце Фірсова Альона – учениця Юр'ївського НВК (285)

  • Хлопці - 2000 – 2001 р.н.:

І місце Жиряков Станіслав – учень Юр'ївського НВК (455)
ІІ місце Тупик Андрій – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(455)
ІІІ місце Бакшинський Артем – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (417)
ІV місце Блінов Євген – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(415)
V місце Шульга Станіслав – учень Путивльського НВО (380)
VІ місце Голубков Іван – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(250)

  • Хлопці - 1998 – 1999 р.н.:

І місце Яснолобов Максим – учень Юр'ївського НВК (455)
І місце Петренко Тарас – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(455)
ІІ місце Хорощенко Євген – учень Путивльського НВО (430)
ІІІ місце Антиков Сергій – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(415)
ІV місце Гарбузов Дмитро – учень Юр'ївського НВК (410)
V місце Любченко Владислав – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(375)
VІ місце Лук’яненко Владислав – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(370)
VІ місце Сметанін Микола – учень Путивльського НВО(370)

Вид змагань – біг 100м

  • Дівчата - 2000 - 2001р.н.:

І місце Яроцька Карина – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(15:38)
ІІ місце Ляшенко Марина – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(15:52)
ІІІ місце Нестеренко Ганна – учениця Юр'ївського НВК (15:81)
ІV місце Єлтишева Катерина – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(16:40)
V місце Краснюкова Дарина – учениця Юр'ївського НВК (16:46)
VІ місце Прибора Вікторія – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(16:54)
VІІ місце Самохіна Марія – учениця Путивльського НВО(16:85)
VІІІ місце Мозгова Христина – учениця Путивльського НВО(17:06)

  • Дівчата - 1998 - 1999 р.н.:

І місце Кобзенко Юлія - учениця Юр'ївського НВК (15:04)
ІІ місце Свердликова Дарина - учениця Путивльського НВО(15:67)
ІІІ місце Счастливцева Юлія - учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(15:79)

  • Хлопці - 2000 – 2001 р.н.:

І місце Бакшинський Артем – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (12:95)
ІІ місце Жиряков Станіслав – учень Юр'ївського НВК (13:49)
ІІІ місце Люльченко Богдан – учень Юр'ївського НВК (13:64)

  • Хлопці - 1998 – 1999 р.н.:

І місце Тупик Андрій – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(12:95)
ІІ місце Гарбузов Дмитро – учень Юр'ївського НВК (13:77)
ІІІ місце Голубков Іван – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(15:92)

Вид змагань – біг 200 м

  • Дівчата - 2000 - 2001р.н.:

І місце Нестеренко Ганна – учениця Юр'ївського НВК (32:72)
ІІ місце Мартиненко Інна – учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(34:70)
ІІІ місце Краснюкова Дарина – учениця Юр'ївського НВК (39:76)

  • Дівчата - 1998 - 1999 р.н.:

І місце Кобзенко Юлія - учениця Юр'ївського НВК (31:84)
ІІ місце Плотнікова Вікторія - учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(34:35)
ІІІ місце Дворнікова Аліна - учениця Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2(34:46)
ІV місце Горбач Тетяна – учениця Путивльського НВО (34:70)

  • Хлопці - 2000 – 2001р.н.:

І місце Люльченко Богдан – учень Юр'ївського НВК (29:30)
ІІ місце Шульга Станіслав – учень Путивльського НВО(31:91)

  • Хлопці - 1998 – 1999 р.н.:

І місце Любченко Владислав – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(29:86)

Вид змагань – біг 400 м

  • Дівчата - 1998 – 1999 р.н.:

І місце Фірсова Олена – учениця Юр'ївського НВК (01:16:58)

  • Хлопці - 2000 – 2001р.н.:

І місце Блінов Євген – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(1:06:56)
ІІ місце Мурашко Денис – учень Путивльського НВО (1:08:18)

  • Хлопці - 1998 – 1999 р.н.:

І місце Яснолобов Максим – учень Юр'ївського НВК (1:03:05)
ІІ місце Антиков Сергій – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (1:05:64)
ІІІ місце Хорощенко Євген – учень Путивльського НВО (1:07:43)
ІV місце Лук’яненко Владислав– учень Путивльської ЗОШ І-ІІІст.№2 (01:24:27)

Вид змагань – біг 3 000 м

  • Хлопці - 1998 – 1999 р.н.:

І місце Петренко Тарас – учень Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(12:38:14)

Вид змагань – естафета 4х100 м

І місце - Путивльська ЗОШ № 1 57:81
ІІ місце - Юр'ївський НВК 58:29
ІІІ місце - Путивльська ЗОШ № 2 58:68
ІV місце - Путивльське НВО 01:98

legka atletika2

У командній першості району переможцями стали:

І місце - Юр'ївський НВК, 14 оч., (Мазін С.В.);
ІІ місце - Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Радіка Руднєва, 13 оч.,
(Т.П. Корнєва);
ІІІ місце - Путивльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Г.Я. Базими, 9 оч., (Л.В.Скоробогата);
ІV місце - Путивльське НВО, 5 оч.,( Т.В.Лепьошкіна)

Вітаємо переможців !!!