Відділ освіти
Путивльської районної державної адміністрації
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади директора загальноосвітнього навчального закладу

Найменування закладу: Мазівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Путивльської районної ради Сумської області

Місцезнаходження навчального закладу: с. Мазівка, Путивльський район, Сумська область

Найменування посади та умови праці: директор, розмір заробітної праці всього – 6500 грн., у тому числі основної – 5000 грн.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника навчального закладу: вільно володіє державною мовою, високий рівень користувача ПК, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра. Стаж роботи у сфері загальної середньої освіти не менше як 3 роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан не перешкоджає виконанню професійних обов’язків

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання: заява про участь у конкурсі; заповнена особова картка (форма П-2); 2 фотокартки розміром 3х4 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копія документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), перспективний план розвитку навчального закладу на 3 роки та план заходів по організації навчально-виховної роботи та адміністративно-господарської діяльності на найближчий навчальний рік.

Дата проведення конкурсного відбору: засідання конкурсної комісії відбудеться 14.09.2018 року.

Місце проведення конкурсного відбору: відділ освіти Путивльської районної державної адміністрації.

Етапи проведення конкурсного відбору: 1. Презентація перспективного плану розвитку закладу освіти на 5 років. 2. Співбесіда.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається спеціалістом кадрової служби за телефоном 5-47-67.

Термін прийняття документів – до 10.09.2018 року.

Документи приймаються у відділі освіти Путивльської районної державної адміністрації за адресою: м. Путивль, вул. Першотравнева, 60.