Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає можливість їм ознайомитися з процедурою проведення ЗНО.

Результат учасника пробного ЗНО визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті пробного ЗНО після завершення тестування кожен учасник отримує інформацію з правильними відповідями. Результат учасника за виконання тестових завдань визначається за сумою балів, отриманих за кожне правильно виконане тестове завдання.

Також, результат учасника пробного ЗНО може бути встановлений за шкалою 100-200 балів за умови використання учасником спеціального сервісу з визначення результатів пробного ЗН , який буде розміщений на веб-сайті ХРЦОЯО.

Терміни проведення пробного ЗНО:

21 березня 2015 року - українська мова і література;
28 березня 2015 року – математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Учаснику пробного ЗНО надано можливість виконувати завдання пробного ЗНО з української мови і література та математики двох рівнів складності (базового та поглибленого).

Особливості реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО:

термін реєстрації: 1 листопада по 15 грудня 2014 року;
реєстрація буде проходити на сайті Харківського РЦОЯО у розділі «Пробне ЗНО»;
перед реєстрацією необхідно ознайомитись із Порядком проведення пробного ЗНО-2015 у розділі «Пробне ЗНО»

Скачати наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 16.10.2014 №106