Відповідно до листа Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) від 29.11.2017 № 10/01-25/395 «Про проведення пролонгованих дистанційних семінарів із питань підготовки до ЗНО-2018», з метою забезпечення методичної підтримки якісної підготовки випускників до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, інформуємо про проведення пролонгованих дистанційних семінарів ХРЦОЯО з предметів, які виносяться на ЗНО у 2018 році (українська мова і література, історія України, математика, англійська мова, фізика, географія, біологія, хімія).

Ознайомити педагогів із відео-презентаціями «ЗНО як складова системи забезпечення якості освіти», які розміщено за посиланнями:

Предмет

Посилання

Українська мова і література

https://youtu.be/jQyKoJWghIc

Історія України

https://youtu.be/VUGpkQ7oPe8

Математика

https://youtu.be/OaNi2rbndPA

Англійська мова

https://youtu.be/SwqBlB-0oIE

Фізика

https://youtu.be/kHGil0WwY7Q

Географія

https://youtu.be/rPCyAKRaMN4

Біологія

https://drive.google.com/open?id=1klGdZRbvTvOElciwF2jRYw7dgeaf4vqO

Хімія

https://drive.google.com/open?id=1CVB_xe1ING1JlTiND38pB9T4KOudOXQk

Після перегляду відео-презентацій усі запитання (якщо такі виникають) необхідно надіслати на електронну адресу науково-методичного відділу ХРЦОЯО Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., при цьому вказати район, місто, ОТГ, заклад та предмет із якого ставиться запитання.

Підготовлена відповідь буде опрацьована та направлена фахівцями науково-методичного відділу ХРЦОЯО на адресу, із якої надійшло повідомлення.